نامه ای به امام زمان(عج)...

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام و درود خدا بر تو باد... درودی پر برکت و پاکیزه و همراه با خشنودی او

سلام امام زمان هزاران مرتبه سلام...

کجایید شما؟؟؟چرا نمیایید؟ عمر ما دارد روز به روز کوتاه تر میشود؟

سعادت دنیا و آخرت را میخواهیم.این ها را چگونه بدست بیاوریم جز با ظهور شما؟

امام زمان جان خوب هستید؟؟؟

امشب دلم گرفته بود امیدی نداشتم جز به رحمت خدا،امام زمان درود خدا بر شما باد.دارید نامه من را میخوانید؟امیدوارم که واقعا بخوانید.شما که از من خبر دارید و واقعا میدانید که وضعم چه طور است و توی درونم چه خبر است.الان که سرم درد میکند.دوست داشتم به جای اینکه بخوابم برایتان نامه بنویسم الانم ساعت تقریبا 12 شب است.

میخواهم بگویم که جامعه ی ما،جامعه ای است تقریبا خراب.جز با آمدنتان درست نمیشود.بعضی از آدمها واقعا آدم های خوب هستندولی ما نمیدانیم تشخیص بدهیم که کدام از انسانها،انسان کاملی است.و بعضی دیگر هم واقعا بد که از نظر ظاهری آدم مومن به نظر میرسد ولی در حقیقت اینطور نیست.بعضی دیگر هم واقعا میخواهند که به کمال برسند اما با اینکه جامعه مان که جامعه سالمی نیست چگونه میتوانند به کمال واقعی برسند جز با آمدنتان.

از درس خواندن هم میخواهم بگویم،بعضی ها برای داشتن تحصیلات عالی به دانشگاه میروند،به نظرمن اگر این چیز برای خدمت به مردم باشد و هدف هم همین باشد خیلی خوب است،نه اینکه فقط برای گرفتن مدرک به دانشگاه بروند.من الان دانشجو هستم اما نمیدونم که دانشجوی واقعی هستم یا نه.خیلی دوست دارم که خوب درس بخوانم تا به مردم به بهترین شکل خدمت کنم و مشکلی از جامعه را حل کنم.این کار مشکله اما ممکنه.خیلی دعایم کنید که بتوانم این کار را انجام بدهم.

امام زمان،ما چه بی رحمانه درگیر دنیای مادی شدیم و شما را فراموش کردیم.این چیز خیلی بد است.

امام زمان جان امروز عید قربان بود با تاخیر این عید را به شما امام عزیزمان تبریک عرض میکنم.

هروقت که حس میکنم که شما از دستم ناراحت هستید اصلا از دست خودم راضی نمیشوم.از من چه انتظار دارید؟انتظار ترک گناه؟خب این هم یکی از آرزو های من است که دیگه گناه نکنم.اما چگونه با این دلم،دل نا پاک؟

امام زمان جان،خیلی دوستتان دارم و واقعا دوست دارم که همانند شما باشم اما نمیتوانم.چون شما معصوم هستید.از خدا بخواهید که به همه ی ما رحم کند و ما را بیامرزد که جز او هیچ خدایی نیست.اما شما ای امام عاشق که دل صبور دارید،همیشه دعایمان کنید.ما هم دعایتان میکنیم که به زودی زود بیایید تا دنیا رو از بدی ها و زشتی ها را پاک کنید و تمام مشکلات درونی و بیرونی ما را حل کنید.انشالله که همیشه سلامت و صبور باشید.

بازهم خیلی حرف دارم،امیدوارم جواب نامه ام را بدهید.

یه خواهشی از شما داریم،اینکه دیگر هیچ موقع از دست ما دلخور نشوید.

خداراشاکرم که توانستم یک نامه را برایتان بنویسم.اگه واقعا نامه ام را خوانده اید،خوشبختم.ببخشید که نتوانستم که یک نامه درست و حسابی بنویسم،فقط خواستم بگم که خیلی دوستتان دارم.سلامم را به پیامبران خداو امامان معصوم (ع) برسانید.بسیار بسیار متشکرم

فعلا شب بخیر امام مهربونم تا بعد

                                                                                                        با تشکر

 

پ،ن:خواندن این نامه برای عموم آزاد است.

/ 0 نظر / 8 بازدید