گل همیشه بهار...

*الهم عجل لولیک الفرج*

کشیدن چادر از سر دختری در میدان پونک

دختر امر به معروف در میدان پونک تهران، مورد حمله زن بدحجاب قرار گرفت.

سمانه شمس، دختر ۳۰ ساله‌ای است که یکشنبه ۲۳ تیرماه امسال در پی امر به معروف و نهی از منکر به یک زن بدحجاب، مورد حمله وی قرار گرفت. این اتفاق در ماه مبارک رمضان در میدان پونک تهران رخ داد.


به این خانم تنها یک جمله گفتم و آن این بود که «می‌شود حجابت را رعایت کنی» فقط و فقط همین یک جمله را گفتم که هنوز به نقطه آخر آن نرسیده بودم به یک باره، به سمت من حمله کرد و گلوی من را فشار داد و با دست دیگر شروع به چنگ انداختن به صورت من کرد. من هم که روزه بودم و هوا هم گرم بود احساس خفگی می کردم اما به هر طریقی که بود تلاش کردم بدن خودم را از دست‌های او جدا کنم.

این تو هستی که باید حجابت را برداری شماها چند نفری بیشتر نیستید!

ادامه ماجرا لینک زیر:

http://www.farhangnews.ir/content/41969

ضرب و شتم دانشجوی زنجانی توسط زن بد‌حجاب در بانک


در همین لحظه دختر دانشجویی  که در این بانک حضور داشت احساس تکلیف می‌کند و برای اجرای دستور صریح خداوند، یعنی امر به معروف و نهی از منکر نزد آن زن رفته و با لبخند به وی تذکر می‌دهد؛ ولی آن زن با کشیدن چادر از سر آن دختر در صدد می‌شود تا مقنعه وی را از سرش درآورد.

 آن زن بی‌حجاب فریاد زنان دختر دانشجو را از ناحیه سر گرفته و به طرف میز رئیس بانک برده و شروع به فحاشی، تهمت زدن و نیز چنگ زدن به موهای او می‌کند.

لینک خبر:

http://snn.ir/NSite/FullStory/News/?Serv=9&Id=251758&Sgr=86#

 نکته تاسف‌بار اینجاست که رئیس این بانک با بی‌توجهی به وقاحت اتقاق رخ داده، درخواست می‌کند تا بقیه دعوا در خارج از بانک صورت گیرد.


نوشته شده در چهارشنبه ٩ امرداد ۱۳٩٢ساعت ۳:٢۳ ‎ق.ظ توسط مطهره نظرات ()


Design By : Pichak